Hodnocení od našich klientů

5.0

Pomozte nám prosím zlepšit naše služby zákazníkům.

Prosím, napište nám

Jan K., Brno

Potřeboval jsem do příští výplaty peníze, protože jsem měl neočekávané výdaje a společnost Orange Finance mi poskytla na 28 dní půjčku. Vše jsem vyřídil online z mobilního telefonu. Po vyplnění žádosti mě kontaktovala příjemná podpora a poradila mi, jak nahrát z telefonu všechny doklady. Sám jsem tomu nevěřil, že se vše vyřídí za několik minut a ještě ten den dostanu peníze na můj bankovní účet. Takže ještě jednou děkuji lidem ze společnosti Orange Finance za rychlou pomoc a lidský přístup.

Diana N., Olomouc

Dlouho jsem zjišťovala, jakou nebankovní společnost si vybrat a rozhodla jsem se pro Orange Finance, protože mi jejich tel. podpora se vším pomohla a jasně vysvětlila všechny moje povinnosti. Vyplnila jsem krátkou žádost a po kontrole správnosti údajů jsem obdržela mnou požadovanou částku na bankovní účet. Ani jsem nečekala, že to proběhne tak hladce a ráda bych touto cestou ještě jednou poděkovala za výborný přístup. V případě, že budu ještě někdy potřebovat finanční pomoc, určitě se na Orange Finance zase obrátím.

Lenka S., Kladno

Při cestě na hory se nám porouchalo auto a protože oprava vycházela na větší částku, než měla naše rodina k dispozici, manžel našel firmu Orange Finance a požádal o rychlou nebankovní půjčku na 14 dní. Sama jsem tomu nechtěla uvěřit, že dostaneme ještě ten den peníze, ale stalo se tak a podařilo se nám druhý den opravu zaplatit a pokračovat na dovolenou. Tímto chci ještě jednou poděkovat za rychlou pomoc a férové jednání.me.

Radek T., Znojmo

S rychlou půjčkou od Orange Finance jsem zcela spokojený. Zvolil jsem si částku, kterou si chci půjčit. Vybral termín, kdy chci peníze vrátit a vyplnil jsem krátkou žádost. Do 15 minut od schválení jsem měl peníze na účtu a mohl je jít vybrat do bankomatu. Dostal jsem přesně to, co jsem četl na webu této společnosti. Jsem maximálně spokojený, během celého procesu nenastal jediný zádrhel a tímto chci ještě dodatečně poděkovat.

Kontaktujte nás

Sídlo společnosti

Orange finance s.r.o.
Karlínské náměstí 238/6, Karlín
Praha 8, PSČ: 186 00
IČ: 04488237
DIČ: CZ04488237

Kontaktní informace

Linka pro klienty: + 420 727 990 286
info@orangefinance.cz

Pracovní doba

Po – Pá od 8 do 17 hod.
So – Ne zavřeno